معماری و شهرسازی
تکنولوژی و نوآوری
تخصص و تجربه
بنیان عمران و معماری ماهان
مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت
رویای شما را می سازیم
بهره گیری از مدرنترین متریال ها
نظارت مداوم 24/7
برای تجربه زندگی جدید آماده هستید!؟
از کارهای ما بازدید نمایید

توانمندی های تخصصی ماهان

همکاران ما در ماهان همواره در تلاش هستند تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورند. حوزه فعالیت ها و توانمندی های تخصصی ما هرآنچه که شما از یک مشاور انتظار دارید را برآورده خواهند کرد.

 

برنامه ریزی، طراحی و نظارت بر فعالیت‌های عمرانی و ساختمانی

برنامه‌ریزی، طراحی و نظارت بر تاسیسات زیر بنایی

برنامه‌ریزی منطقه‌ای و تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی

مطالعات، امکان‌سنجی و تهیه طرح توجیه اقتصادی

مهندسین مشاور ماهان

ایران بعنوان یک کشور در حال توسعه بخش عمده ای از درآمد سالانه خود را در بخش اجرا و توسعه پروژه های عمرانی و زیر بنائی سرمایه‌گذاری می‌کند. با توجه به تقاضای بالای بازار صنعت ساخت و سازو تخصصی بودن مهندسی و اجرای این پروژه‌ها در حوزه‌های معماری، عمران، تاسیسات، طراحی شهری و... کنترل، اجرا و مدیریت این پروژه‌ها نیازمند دانش و تجربه همچنین در روش‌های برنامه ریزی، کنترل و اجرای پروژه‌ها می‌باشد که این امر تنها در مجموعه‌های تخصصی نهادینه شده است بگونه ای که انتخاب سیستم های صحیح اجرای پروژه، امور اجرائی پروژه‌ها، برنامه ریزی و اجرای طرحهای بزرگ مسکونی، عمران شهری و منطقه ای، نظارت کارگاهی و امور مربوط به مقررات و قوانین مدیریت پیمان نیز بعنوان مقوله هایی تخصصی در این شرکت‌ها اجرایی شده‌اند. در این راستا این شرکت در سال 1372 به منظور مشارکت در آبادانی و توسعه کشور تاسیس شد. مدیریت کارآمد و بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص، عرصه ساخت و ساز را با همه مصائب و پیچیدگی‌ها به بستر مناسبی جهت افزایش روز افزون توانمندی‌های شرکت مبدل ساخته است.جمعی از متخصصان، مدیران و کارشناسان فعال در عرصه‌های مختلف صنعت، تجارت و بازار سرمایه ایران به منظور فعالیت در حوزه‌های عمران، معماری و شهر سازی و با هدف مشارکت در توسعه و آبادانی ایران گرد هم آمده اند. تجربه حاصل از ده‌ها سال فعالیت، پشتوانه علمی، تخصصی کارآمد و توان مدیریتی در سطوح کلان، گرایش عملیاتی مجموعه را به سمت انجام پروژه‌هایی با مقیاس بزرگ سوق داده است. وجود مراودات و تقابلات گسترده تجاری، صنعتی و علمی با شرکت ها، موسسات و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی اروپایی و آسیایی مهندسین مشاور ماهان را بر آن داشته است زمینه لازم جهت انتقال تکنولوژی‌ها، فن‌آوری‌ها و دانش روز را به منظور بهره برداری علمی، عملیاتی و تکنولوژی صنایع کشور فراهم آورد. همت و همیت مهندسین مشاور ماهان به توسعه و آبادانی ایران و بر قراری ارتباطات کارآمد بین‌المللی ضمن ایجاد تمایلات و پیشنهادات گسترده از جانب شرکت‌ها و موسسات خارجی امکان جذب سرمایه گذاری خارجی را نیز در پروژه‌های داخلی حوزه های مختلف میسر ساخته است.

دیدگاه ما

ارتقاء مهارتهای نظارتی و کنترل کیفیت در ابعاد گوناگون، به کارگیری شیوه‌های نوین عملیاتی در اجرای پروژه‌ها در نظر گرفتن اصول علمی و استانداردهای جهانی شهرسازی این شرکت را بر آن داشته است که با همکاری اساتید دانشگاه‌ها و مراجع علمی ، تحقیقاتی و پژوهشی زمینه را برای استفاده و انتقال تکنولوژی‌ها و فن‌آوریهای نوین جهانی به کشور فراهم کند.بدین منظور مدیران ارشد شرکت بنیان عمران و معماری ماهان با برقراری ارتباطات گسترده با شرکت‌های داخلی و خارجی، چندین پروژه مختلف عمرانی و شهرسازی از قبیل مجتمع‌های تجاری، مسکونی، تفریحی و توریستی در خارج از کشور طراحی کرده و در حال حاضر علاوه بر دارا بودن چند طرح اجرایی در دستور کار خود، مقدمات ایجاد مجتمع تولید مصالح پیشرفته و ساختمان‌های پیش‌ساخته با فن‌آوری جدید را با مشارکت چند شرکت اروپایی فراهم کرده است.

ماموریت ما

همکاری با مراکز تحقیقاتی ، پژوهشی و شرکتهای اروپایی امکان استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی را در پروژه‌های شهرسازی، مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده شهری، روستایی و بسیاری از طرح‌های عمرانی استانی و ملی فراهم ساخته است که می‌تواند از فشار بر منابع محدود مالی طرح‌های عمرانی بکاهد. شرکت بنیان عمران و معماری ماهان آمادگی خود را در جهت همکاری و مشارکت در طرح‌های عمرانی بخش خصوصی، سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و ضمانت کیفیت و کمیت پروژه‌ها توسط متخصصین خود، اعـــلام و بدین منظور گوشه‌ای از توانمندی‌های مدیران و گزیده‌ای از طرح‌ها و پروژه‌ها را معرفی می‌نماید.

فرآیند اجرای پروژه در مهندسین مشاور ماهان

از جمله توانمندی‌های تخصصی شرکت که اجرایی بالایی هم در اجرای آن‌ها وحود دارد، طراحی و اجرا ویلا، مجتمع‌های مسکونی و شهرک‌های توریستی در کشور می‌باشد که می‌توانید با مراجعه به بخش پروژه‌ها برخی از آن‌ها را مشاهده نمایید. اجرای این پروژه‌ها عموما شامل کلیه مراحل مهندسی و اجرا از جواز تا کلید به روش TURN KEY و یا EPC بوده که طی آن تهیه نقشه‌های معماری توسط تیم مجرب مهندسی معماری با 20 سال تجربه و انجام محاسبات اقتصادی سازه با نرم‌افزار ETABS و یا SAFE و انجام بهسازی و بهینه‌سازی سازه‌ها جزو مهمترین فعالیت‌ها بوده است.
 
5 فاز انجام پروژه
 

همکاران ما

ارتباطات گسترده با شرکت‌های داخلی و خارجی، ایجاد مجتمع تولید مصالح پیشرفته و ساختمان‌های پیش ساخته با فن‌آوری جدید تنها بخشی از نتایج کاری ما می‌باشد

زی نو

گروه معماری زی نو

دکوراسیون، طراحی داخلی، معماری

پرین بتن آمود

پیشرو در تولید مصالح نوین ساختمانی

پرین بتن آمود کارخانه تولیدکننده سیستمهای بتن هوادار اتوکلاو شده سبک تحت نام تجاری پرین

Street Communication

تولیدکننده تلویزیون شهری

یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده تلویزیون های شهری ال ای دی با کیفیت بالا

Aquatic Show

بزرگترین تولیدکننده آب نما های موزیکال

تولید اب نماهای موزیکال، پرده آب، فواره و سایر محصولات دکوراتیو آبی

گذشته . حال . آینده

0

پروژه های انجام شده

0

پروژه های فعال

0

مشتریان وفادار

0

همکاران

خدمات ماهان

متخصصان، مدیران و کارشناسان فعال در عرصه‌های مختلف صنعت، تجارت و بازار سرمایه ایران به منظور فعالیت در حوزه‌های عمران، معماری و شهر‌سازی و با هدف ارتقای اعتبار و اعتلای نام ماهان و مشارکت در توسعه و آبادانی ایران گرد هم آمده تا حاصل تجربه ده‌ها سال فعالیت، پشتوانه علمی، تخصص و توان مدیریتی در سطوح کلان، با انجام پروژه‌هایی با مقیاس بزرگ در خدمت کارفرمایان گرامی باشند.

توسعه فضاهای گردشگری

برنامه ریزی، طراحی و نظارت

تهیه طرح های جامع و تفصیلی

تامین و تجهیز کارگاه های صنعتی

ارائه زیرساخت های الکترونیک

صادرات و واردات

امکان سنجی و توجیه اقتصادی

تاسیسات زیربنائی

انرژی های نو

تجربیات ماهان

معماری

عمران

طراحی شهری

سرمایه گذاری

تکنولوژی

مشتری محور

پیشکسوتان معماری جهان

تماس با ما

همکاران ما در بخش روابط عمومی منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما هستند

ایران، مازندران، تنکابن، میدان ازادی، بلوار کریم اباد، خیابان صدر، مجتمع ماهان، واحد سوم 54281650(011)-54281652(011) info@trust-corporate.com trust-corporate.com